6-B'lilerin Mekanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
6-B'lilerin Mekanı

En Büyük 6-B Başka Büyük YOK !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!

5 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Empty
MesajKonu: bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimeCuma Ekim 10, 2008 10:28 pm

Uzağım sana
Elimin yıldızlara olduğu kdaar uzak..
Uzatıyorum elimi ulaşamıyorum sana
Olmuyor denedim .....
ßi türlü beceremedim be sevgilim!!
Bu dünyhada bu yıldızlar arasında teksin sn!
Tk sn parlıyor tek sn ışık veriyorsun bana
Büyüyorum,gelişiyorum tıpkı bebekler gibi
Ne git nede kal.....!!
Gitmene dayanamıyorum ....
Duru$una aldanmıyorum....
ßeceremiyorum anla işte sni SEVİYORUM!!! Very Happy Laughing
Özgeee-12

MesajKonu: Geri: bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimeC.tesi Ekim 11, 2008 6:35 pm

harikkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cheers cheers cheers
Misafir
Misafir

MesajKonu: thankkkkkssssssssss   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 6:11 pm

saol özgecimmmmmmmmmmm Very Happy
şule rümeysa

şule rümeysa

MesajKonu: Geri: bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 7:19 pm

süper yaaaaa Very Happy Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 8:49 pm

bizde şiir yhazıoz iltifatlar belirli kişilerden bazıları kopyhayı çekmiş yhazmış ona şair bilmem ne bise güsel olmuşş vay bea öle olsun unutmadım bunu yhazdım bi kenara....
Özgeee-12

MesajKonu: Geri: bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 8:54 pm

Neutral Exclamation scratch
ersin-12

MesajKonu: Geri: bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 1:20 pm

lafın iremeyse eğer şiirlerinizin alaksı yoq senden özenip yazsaydı sanada şair derdik Mad
seçil-12

MesajKonu: Geri: bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 6:16 pm

çooookk güsellll cnmmmmm!!!!
ceren-12

MesajKonu: Geri: bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 4:55 pm

çok güzel olmuş buarada ersin kimse artık dediğini bend eözge gibi pek anlamış değilim ama şunu biliorumki bizim sınıftan deil!!! scratch Evil or Very Mad Rolling Eyes
ceren-12

MesajKonu: Geri: bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 4:56 pm

[quote="ceren-12"]çok güzel olmuş buarada ersin kimse artık dediğini bend eözge gibi pek anlamış değilim ama şunu biliorumki bizim sınıftan deil!!! scratch Evil or Very Mad
ceren-12

MesajKonu: Geri: bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!   bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!! Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 4:56 pm

çok güzel olmuş buarada ersin kimse artık dediğini bend eözge gibi pek anlamış değilim ama şunu biliorumki bizim sınıftan deil!!! scratch Evil or Very Mad

bnm yhapımımdır valla bn yhasdım 6-b yhe yhemin ederiim!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası